Seyahatlerim ve yaşam tarzım...

  • Zeynep

1,5 aydan sonra...

Güncelleme tarihi: 3 Tem 2018

Uzun bir aradan sonra herkese merhaba,


Yaklaşık bir buçuk aydır ne buraya yazıyorum, ne de Instagram üzerinden paylaşım yapıyorum. Bunun sebebi okul döneminin bitmesini beklememin yanı sıra kafamı bir türlü toplayamamamdı. Oturup sabahtan akşama kadar dizi izlemek, kitap okumak ve ya blog yazmaktan daha çekicidiydi... Şimdi de her şeyi bıraktım bir kenara, bilgisayarın başına geçtim blog için. Dershane ve okul derdi de kalmadığına göre dizi, kitap ve blog üçlüsü bir arada bulunabilir.


Bir ay önce neyi yarım bıraktıysam oradan devam edeceğim. En son "Hygge"ydi. kitabı okuyalı bir hayli olduğu ve bir takım detayları da bunun beraberinde unuttuğum için kitaba bir kez daha göz gezdireceğim. Kitapta yazılanları uygulayabilmek bol bol boş zaman gerektiriyordu ve o boşluk da bende yoktu. Şimdi temmuz ayına da girdiğimize göre yazın Hygge nasıl yaşanır onu göreceğiz hep birlikte.En son nerede kaldığımı hatırlamıyorum (önceki yazılarımı incelemeden direk yazmaya başladım çünkü) ama balosudur mezuniyetidir geride kaldı. YKS stresi de dün bitti. Uğraştığım tek ciddi mesele gün itibariyle vize işlemleri. yanlış bir şeyler yapıyormuşum gibi bir his var nedense içimde. Bu aralar bölümümün danışmanı Brenda'yı ve üniversitenin göçmen bürosunu mail yağmuruna tutuyorum. Aklınızda bulunsun, cevap vermeleri bir hayli zaman alıyor. Hatta yanlış tahmin etmiyorsam bazen de unutuyorlar.


Hayatımdaki bir diğer taze gelişme de yarın spora başlayacak olmam. Annemin pilatese gittiği salonda ben de reformer yapıp vücudumu şekillendireceğim. Sınava son iki hafta kala 4 kilo aldım. 2 kilosunu vermek istiyorum. Şöyle adam akıllı bir gün detoks yapsam veya iki üç gün geç saatte yemek yemesem hallolacak bir iş, bu sebeple çok da dert ettiğim söylenemez. Fakat son zamanlarda Yoga da yapmadığımdan bıngıl bıngıl bir görüntü oluşturmaya başladım ki hiç hoşuma gitmiyor. Üstelik 1,5 ay sonra Hollanda'ya gidiyorum ve üniversiteye en güzel halimle başlamak asıl hedefim.


Bir aydan sonra ortaya karışık bir yazı oldu bu. Yarından itibaren bir düzene sokmaya çalışacağım. Kendinize iyi bakın!


2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Join our mailing list

Never miss an update

  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon